Kontaktu forma

Contact form
If you have any question or you want to get more information about our facade solutions and services, get in touch with us:

PAR MUMS

 
Three L Technologies ir celtniecības uzņēmums, kurš nodrošina projektēšanas, dizaina koordinācijas, ražošanas, celtniecības darbu koordinācijas un celtniecības darbu izpildes pakalpojumus. Uzņēmuma pakalpojumus neatkarīgi viena no otras nodrošina 2 nodaļas: Celtniecības pakalpojumu nodaļa un Fasādes produktu nodaļa.

Celtniecības pakalpojumu nodaļa nodrošina dizaina koordināciju starp dažādu piegādātāju un apakšuzņēmēju būvniecības izstrādājumu konstrukciju, kā arī nodrošina celtniecības darbu koordināciju starp apakšuzņēmējiem un darbu izpildi būvniecības objektā. Mēs nodrošinām tikai tādu darbu koordināciju, kuru konstrukciju tehnisko koordināciju visaugstākajā līmenī spēj veikt mūsu inženieri.

Šobrīd mēs nodrošinām celtniecības darbu pakalpojumus Ziemeļvalstīs. Nākotnē mēs nodrošināsim pakalpojumus arī citos tirgos, kur līdz šim esam piedalījušies tikai atsevišķos projektos.

Fasāžu produktu nodaļa specializējas fasāžu konstrukciju izstrādē un ražošanā. Nodaļas produkti un pakalpojumi tiek nodrošināti Eiropas Savienības, kā arī Apvienotās Karalistes tirgos. Saviem klientiem piedāvājam fasāžu apšuvumu sistēmas, kuras tie var izvēlēties atbilstoši projekta Arhitektūras un budžeta nosacījumiem, taču mūsu galvenā priekšrocība ir mūsu ilgā uzkrātā pieredze un kompetence speciālu fasāžu konstrukciju risinājumu izstrādē. Konstrukcijas tiek izstrādātas, ievērojot noteiktu procedūru, kuras rezultātā tiek iegūts produkts, kurš ne tikai atbilst īpašajām arhitekta prasībām, bet arī sniedz peļņas iespējas uzņēmumam, kurš izpilda produkta montāžu būvobjektā.

Kopš 2013. gada uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes un vides pārvaldības sistēma atbilstoši standartiem ISO 9001 un ISO 14001. Sertificētā darbības sfēra:  „Metāla ventilējamu sistēmu projektēšana, ražošana, montāža.  Metāllokšņu apstrāde"  ISO 14001:2015 sertifikātsISO 9001:2015 sertifikāts