Kontaktu forma

Contact form
If you have any question or you want to get more information about our facade solutions and services, get in touch with us:

Basic

Facade system Basic

Modulārā sistēma BASIC CM ir būvniecības materiālu un izstrādājumu kopums, kas paredzēts ēku ārsienu, ārējo griestu, apšuvuma veidošanai, piešķirot ēkai galīgo ārējo izskatu un aizsargājot to no apkārtējās vides faktoru iedarbības.

Modulārā sistēma BASIC CM sastāv no ārējā apšuvuma paneļiem, kas izgatavoti no metāla kompozīta loksnes un apakšsistēmas, kas izgatavota no metāla lokšņu materiāla.

Dekoratīvo moduļu/kasešu izgatavošanai var izmantot nozares standartiem atbilstošas kvalitātes metāla kompozīta lokšņu materiālus pēc arhitekta izvēles.

Salaidumu šuves nominālais izmērs ir 20 mm un kasetes dziļuma nominālais izmērs 50 mm.

Fasādes sistēma BASIC sastāv no moduļiem / kasetēm un apakšsistēmas, kas nodrošina precīzu un kvalitatīvu stiprināšanu uz nelīdzenas nesošās sienas pamatnes ( izlīdzināšana tiek veikta montāžas procesā). Sistēma nodrošina arī ēkas apšuvuma specifisko elementu (aiļu apmaļu, parapeta nosedzes, cokola u.c.) izveidi vienotā stilā ar pārējo apšuvumu.

Projekti:Skanstes virsotnes