Kontaktu forma

Contact form
If you have any question or you want to get more information about our facade solutions and services, get in touch with us:

SIMPLEX

Ventilējamo fasāžu sistēma SIMPLEX ir būvniecības un izstrādājumu kopums, kas paredzēts ēku ārsienu, ārējo griestu apšuvuma veidošanai.

Modulārais karkass ir sistēmas SIMPLEX pamatelements. Sistēma nodrošina ēkas apšuvuma specifisko elementu izveidi vienotā stilā ar ēkas pārējo apšuvumu. Dažāda veida apšuvuma un funkciju paneļi ir savienojami uz vienas SIMPLEX modulārā karkasa. Šī savienojamība ievērojama atvieglo fasādes projektēšanu un būtiski paaugstina visus fasādes kvalitātes rādītājus.

Dekoratīvos apšuvuma paneļus var izgatavot no metāla kompozītkasetēm ( alumīnijs, titāns, nerūsējošs tērauds, varš, u.c.) un lokšņu metāla kasetēm ( alumīnijs, titāna – cinka, nerūsējošs tērauds, cinkots tērauds, varš, u.c.  Modulārā karkasa elementi ir pieejami izgatavoti no alumīnija, cinkota tērauda vai nerūsējoša tērauda.

Fasāžu sistēmas SIMPLEX priekšrocības ir savietojamība, ātra montāža, energoefektivitāte, ekspluatācijas ilgums, plaša RAL paletes krāsu gamma un ekonomiskums.

Modulārā sistēma SIMPLEX atbilst LVS EN 14782:2005 „Pašnesoši metāla lokšņu izstrādājumi jumtu, ārsienu un iekšsienu segumiem. Izstrādājumu tehniskie noteikumi un prasības”.

Atkarībā no apšuvuma paneļu materiāliem un savienojuma izmēriem „Three L Technologies” piedāvā SIMPLEX sistēmas variācijas: SIMPLEX 77 / SPX 77, SIMPLEX 10 / SPX 10, SIMPLEX 20 / SPX 20, SIMPLEX CORONO, SIMPLEX LUMINA. Pēc klientu pieprasījuma ir iespējams individuāli risinājumi katram projektam.

Lejupielādes:

Fasādes sistēmas Simplex buklets Buklets SIMPLEX pdf

Tipiskas SIMPLEX fasādes montāža  https://bit.ly/3pFhkvY

Projekti:  SILVER HOUSES, Marttila ūdens tornis,  Bellman, Volvo, Hedin Bil

SIMPLEX facade system