Kontaktu forma

Contact form
If you have any question or you want to get more information about our facade solutions and services, get in touch with us:

ECO CERTUS

ECO CERTUS ventilated facade system

Modulārā fasādes sistēma ECO CERTUS sastāv no atsevišķiem moduļiem, kas kopā veido fasādes apšuvumu. Modulārās fasādes sistēmas atšķiras no klasiskajām fasādes apšuvuma sistēmām, jo vispirms konstruktori un inženieri veido digitālu fasādes projektu ar programmatūru CAD. Inženieri pārbauda vai konstrukcija atbilst visām tehniskajām prasībām un arhitekta specifikācijai. Papildus laiks tiek veltīts sistēmas sastāvdaļu projektēšanai. Galvenā ECO CERTUS fasādes sistēmas priekšrocība ir ātra montāža, precizitāte un gala produkta augsta kvalitāte.

Modulāro fasādes sistēmu ECO CERTUS var montēt uz dažādām sienām, ar vai bez siltinājuma. Modulārā sistēma nodrošina arī ēkas apšuvuma ( aiļu apmaļu, parapeta nosedzes, cokola, pārkares u.c.) izveidi vienotā stilā. Atšķirībā no citām fasāžu sistēmām ar ECO CERTUS sistēmu montētajam fasādes apšuvumam nav redzami stiprinājumi, tie ir paslēpti.

ECO CERTUS sistēmas pamatelements ir modulārais karkass. Karkasa pamata elements ir HAT profils. HAT profilam ir āķveidīgie iegriezumi apšuvuma paneļa nostiprināšanai ar tapu. Pirms montāžas HAT profila un tapas uzkabes vietā tiek ievietots speciāls plastmasas „distancers”, kas novērš paneļu vibrāciju un novērš trokšņu veidošanos.

Profilu stiprina pie ēkas nesošās sienas vai struktūras ar speciālām savietojamām skavām un adapteriem. Adapteri vienlaikus veic profila nostiprināšanas, kā arī precīzu profilu savienošanas funkciju. Karkasa elementus var izgatavot no alumīnija, cinkota tērauda vai nerūsējoša tērauda. Ar mūsu rūpnīcas iekārtām ir iespējams izgatavot karkasu un skavas individuālos izmēros saskaņā ar katra celtniecības objekta specifikāciju.  Tas samazina materiālu pārpalikumus.  Modulāro karkasu ir iespējams arī pulverkrāsot  no RAL krāsu paletes.

SMART FLEX atbalsta rāmis ir īpaši veidots, lai uzņemtu siltuma vai citus mitruma izraisītus apšuvuma paneļu izmēru novirzes pret metāla rāmi. Montāžas laikā atbalsta rāmis tiek apstrādāts ar speciālu šķidrumu, lai novērstu nevēlamu vibrāciju un troksni.

 Risinājuma pamatā ir „undercut” enkura tehnoloģija. Ražošanas procesā nerūsējoša tērauda enkuri tiek uzmontēti paneļu otrā pusē, kas vēlāk tiek stiprināti pie SMART FLEX stiprinājuma rāmja. Enkuru konfigurāciju  un izvietojumu nosaka stiprības aprēķini, ko veic mūsu inženieri.

 ECO CERTUS figures 3

ECO CERTUS VEIDI

Ir pieejami četri ECO CERTUS fasādes sistēmas veidi atkarībā no izvirzītajām tehniskajām prasībām un materiālu specifikācijas:

  • ECO CERTUS Zīmējums 3 A augstspiediena lamināts, cementšķiedra, akmens
  • ECO CERTUS Zīmējums 3 B metāla loksnes
  • ECO CERTUS Zīmējums 3 C alumīnija kompozītmateriāli
  • ECO CERTUS RSM Zīmējums D – tērauda paneļi

 ECO CERTUS 3dRSMedited

Fasādes sistēma ECO CERTUS ir paredzēta augstspiediena lamināta, cementa šķiedras, metāla, kompozīta vai akmens apšuvumam.

Fasādes sistēma ECO CERTUS ir arhitektu vēlmju piepildījums precizitātes ziņā, vienlaicīgi sniedzot ekskluzīvu izskatu.

Visi stiprinājumi, kas tiek izmantoti montāžas laikā, ir izgatavoti no nerūsējošiem materiāliem. Arī pēc pasūtījuma ražotās tērauda detaļas tiek cinkotas.

Materiāli: Metāla loksnes, akmens, cementšķiedra, kompozīti, augstspiediena lamināts

  Projekti: Tappen, Abisko, Ametisten, Slimnīca, Finboda Dockland