Kontaktu forma

Contact form
If you have any question or you want to get more information about our facade solutions and services, get in touch with us:

Ventilējamās fasādes sistēmas

Ventilējamās fasādes

Ventilējamās fasādes sistēmas pasargā ēkas no apkārtējās vides faktoru iedarbības, piešķirot ēkai estētisku ārējo izskatu. Ventilējamās fasādes ziemā pasargā no siltuma zudumiem, un vasarā karstā laikā samazina karstumu. Gaisa sprauga starp apšuvumu un izolāciju nodrošina gaisa cirkulāciju un mitruma iztvaikošanu. Ventilējamās fasādes var izmantot gan jaunu ēku būvniecībā, gan renovācijā. Tās ēkām piešķir unikālu dizainu.

Ventilējamās fasādes sistēmas ir komplekss būvniecības risinājums, kas paredzēts ēkas ārsienu un ārējo griestu apšuvuma veidošanai. Sistēmas pamatā ir modulārais karkass, skavas, profili un dekoratīvie apšuvuma paneļi. Three L Technologies piedāvāto ventilējamo fasādes sistēmu montāža ir ātra, un to var veikt neatkarīgi no gadalaika. Apšuvuma dekoratīvo paneļu montāžu var veikt ar paslēptiem, no ārpuses neredzamiem stiprinājumiem.

Fasādes apšuvuma materiālu izvēle ir ļoti plaša: alumīnijs, nerūsējošs tērauds, varš, cinks, tērauds, metāla loksnes, metāla kompozītmateriāls, akmens, cementšķiedra, augstspiediena lamināts un keramiskās flīzes.

Izvēlētajiem materiāliem ir iespējama papildus apstrāde: pulvekrāsošana, cinkošana, karstā cinkošana, anodēšana, perforēšana.

Fotogrāfija: Joliark, Torjus Dahl