Kontaktu forma

Contact form
If you have any question or you want to get more information about our facade solutions and services, get in touch with us:

Fasādes un ēkas elementi

Facade and building elements

Three L Technologies piedāvā integrētu pieeju ēkas ārējā apšuvuma projektiem – projekta ietvaros mēs veicam arī dažādu ēkas un fasādes elementu projektēšanu, izgatavošanu un montāžu. Piedāvāto ēkas un fasādes elementu klāstā ietilpst margas, franču balkoni, notekcaurules, nojumes, žalūzijas, dekoratīvie jumti, kā arī dažādus ēkas interjera apšuvuma paneļus. Individuāla projektēšana un izgatavošana nodrošina iespēju piemērot ēkas un fasādes elementu atbilstību dažādiem arhitektūras stiliem.

Būvuzņēmējiem ir iespēja pasūtīt dažādu ēkas elementu projektēšanu, izgatavošanu un montāžu no viena piegādātāja. Mūsu konstruktori var izveidot jaunu komponentu tehniskos rasējumus atbilstoši konkrētai specifikācijai.

Fasādes un ēkas elementu izgatavošanai izmantojam stiklu, alumīniju, tēraudu, nerūsējošo tēraudu, ir iespējama to papildus apstrāde –karstā cinkošana, anodēšana, pulverkrāsošana.

Fasādes projekta ietvaros veicam arī apmetuma uzklāšanu vai ķieģeļu sienu izbūvi.

Fotogrāfija: Joliark, Torjus Dahl